Kurulduğu günden bugüne eğitimde bireysel başarıyı amaçlayan ve hayatboyu öğrenme ilkesini benimseyen Bia Akademi; kurulduğu 2001 yılından bu yana her bireyin sahip olduğu potansiyeli, çağdaş öğretim stratejileri ve teknikleriyle değerlendirip, bireylere özgün, doğru çalışmayı uygulayarak eğitim ve öğretim alanında saygın ve örnek alınan eğitim merkezi olmayı hedeflemiştir.Kurulduğu günden bugüne eğitimde bireysel başarıyı amaçlayan ve hayatboyu öğrenme ilkesini benimseyen Bia Akademi; kurulduğu 2001 yılından bu yana her bireyin sahip olduğu potansiyeli, çağdaş öğretim stratejileri ve teknikleriyle değerlendirip, bireylere özgün, doğru çalışmayı uygulayarak eğitim ve öğretim alanında saygın ve örnek alınan eğitim merkezi olmayı hedeflemiştir.Disiplin ve özveriyle kurup yönettiğimiz eğitim kurumumuzda dersler maksimum 5 kişilik VIP sınıflarda gerçekleştirilir. Birebir özel ders ve etütlerle öğrencilerin konu eksiklerinin giderilmesi sağlanır. Kurumumuzda anlaşılmayan her dersten özel ders alabilme imkanı mevcuttur.Alanında uzman öğretmen kadromuzla öğrencilerimizin sadece sınavlara hazırlanmalarını değil, önlerindeki eğitim yaşantılarında da karşılaşabilecekleri zorlukları göğüsleyebilecek bir eğitim almalarını hedefleyen kurumumuz; bu süreci aile, öğrenci, öğretmen iş birliğiyle yürütmektedir.

Binlerce kilometrelik bir yolculuk bile tek bir adımla başlamak zorundadır. Bia Akademi ailesi olarak, çocuğunuzun en doğru adımı atması için tecrübeli kadromuz sizin hizmetinizdedir.Geleceğimizi temsilcileri öğrencilerimizin kendi yeti ve yeteneklerini keşfetmelerine zemin hazırlayarak, keşfettikleri yeteneklere uygun öğretim stratejileri ile birlikte maksimum performansı yakalamaları konusunda profesyonel koçluk hizmeti ile yanınızdayız.

Neden biz …?

  • Hem okul hem deneme sonuçları birlikte takip ediyoruz.
  • Öğrencilerimizi, ödev,proje,yazılı ve Teog benzeri sınavlara tek çatı altında hazırlıyoruz.
  • Velilerimize öğrencilerin sınav sonuçlarıyla ilgili bilgileri detaylı olarak aktarıyoruz ve öğrencinin gelişimin birebir olarak uzman kadromuz tarafından izlenmektedir.
  • Deneme ve sınav sonuçlarına bağlı olarak danışman hocalarımız eşliğinde ek ders ve etüd çalışmaları gerçekleştirilmektedir.
  • Öğrencilerimize birebir ders programları hazırlanarak, takipleri de bir danışman tarafından yürütülecektir.
  • Çağımızda kritik bir öneme sahip olan yabancı dil bilgisini en iyi eğitmenlerle gerçekleştiriyoruz.
  • Öğrencilerimize yeteneklerine göre yaşam koçluğu hizmeti veriyoruz.

TAM GÜN EĞİTİM

BİREBİR YAŞAM KOÇLUĞU

DİSİPLİN VE CİDDİYET

KALİTELİ DÖKÜMAN

TECRÜBELİ KADRO

ÖDEV VE ETÜD KONTROLÜ

DEĞER EĞİTİMİ

GEÇMİŞ YIL TEKRARLARI